LISTA CZYTELNICZA

Przede wszystkim piszę, ale to nie oznacza, że nie odwiedzam innych blogów. Od czasu do czasu lubię zerknąć do innych, przeczytać, czasem skomentować, chociaż to nie jest moją najmocniejszą stroną. Czytam zwykle do kawy - porannej i popołudniowej, ale czasem także wieczorem, gdy nie chce mi się spać, ale bardzo chce mi się czytać. 

Lubię przede wszystkim blogi, które inspirują mnie do działania, które są opiniotwórcze albo kulinarne. Na modzie się nie znam, ale czasem lubię popatrzeć na ładne ubrania - w końcu jestem tylko kobietą. Nie mam sprecyzowanego gatunku blogów. Może to dobrze, bo dzięki temu każdy z Was może tutaj trafić. ;)

Blogi w kolejności alfabetycznej:

 
Powolutku i na spokojnie będę uzupełniać listę czytelniczą o każdy kolejny blog, który podbije moje serce w taki bądź inny sposób. Jeśli już tutaj jesteś i uważasz, że Twój blog mógłby mi się spodobać - podrzuć link. Na pewno odwiedzę i kto wie, może dołączysz do tej listy? ;).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Wszystkie zamieszczane na stronie treści są mojego autorstwa (lub udostępnione są za zgodą autora). Zabraniam kopiowania ich bez mojej zgody (na podstawie Dz.U.1994 nr 24 poz.83, ustawy z dnia 4.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Czyli, mówiąc prostym językiem - kopiowanie jest kradzieżą intelektualną, a ta może zostać ukarana karą finansową lub karą więzienia.