O AUTORCE

Cześć!

Jeśli już tutaj zaglądasz to bardzo mi miło! Na imię mam Patrycja i jestem studentką dwóch kierunków na Uniwersytecie Śląskim - filologii polskiej oraz sztuki pisania. Stąd też nazwa bloga - humanistka na obcasach. Nawet jeśli tych obcasów nie noszę (bo nie mogę). Na co dzień studiuję, trochę piszę, czasem robię zdjęcia, bo tym najbardziej się interesuję. 

Blog powstał dokładnie 7 lipca 2013 roku i nie sądziłam, że będzie funkcjonował przez kolejne trzy, a nawet i dłużej. Miał być pewnym rodzajem pamiętnika, ale nieco zmienił swoją formę - na przemyślenia, refleksje, porady, przepisy i recenzje. Trochę taki misz-masz, ale przynajmniej ukazuje całą mnie - artystyczną formę. Ten blog nieco zmienił moje życie, a na pewno pomógł mi poznać sporo naprawdę fajnych ludzi!

Staram się nie powstrzymywać przed kontrowersją. Piszę subiektywnie, raczej nie staram bawić się w obiektywizm. Nie chcę udawać kogoś, kim nie jestem - pragnę być sobą, zwłaszcza tutaj, w moim małym zakątku internetu. 

Chcę nazywać się artystą.

________


Znajdziecie mnie również tutaj:

instagram: sonsdanoite
snapchat: sonsdanoite
photoblog: sonsdanoite
twitter: sonsdanoite
tumblr: sonsdanoite

________


Po kontakt i ewentualną współpracę zapraszam do zakładki KONTAKT/WSPÓŁPRACA.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Wszystkie zamieszczane na stronie treści są mojego autorstwa (lub udostępnione są za zgodą autora). Zabraniam kopiowania ich bez mojej zgody (na podstawie Dz.U.1994 nr 24 poz.83, ustawy z dnia 4.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Czyli, mówiąc prostym językiem - kopiowanie jest kradzieżą intelektualną, a ta może zostać ukarana karą finansową lub karą więzienia.